Hakkımızda
Hakkımızda

Biz kimiz?

Doruk Tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin ayrılmaz parçası haline dönüşen promosyon ürünleri kapsamında geliştirdiği nitelikli ve ayrıcalıklı çözümlerle sektörünün lideri konumuna kısa sürede yükselmeyi başarmış bir marka olarak, geniş müşteri kitlesine yapıcı çözümler sunmaya devam ediyor. Her dönemde büyüme trendini sürdüren ve müşteri kitlesini genişleterek, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarına promosyon ürünleri temin eden Doruk Tanıtım, yeni pazarlama trendlerine uygun ürünleri ile çeşitlilik sağlıyor ve müşteri taleplerini en doğru biçimde karşılıyor.


Tecrübe, kalite ve estetik.

Kuruluşundan günümüze kadarki süreçte sektörün gelişim ve değişimini sağlayıcı yenilik ve yaklaşımları gerçekleştiren Doruk Tanıtım, müşteri talepleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke haline getirmiş ve bu doğrultudaki ilkelerine bağlı kalarak, ürün portföyünde kaliteyi ve estetiği öncelikleri arasına almıştır. Bu aladaki gelişmelerin ve yeniliklerin öncü markası olmayı sürdüren yapısını koruyucu idari anlayışı ile uzman kadroya ve ekibe sahip Doruk Tanıtım, insan kaynaklarına yönelik yatırımları ile müşteri kitlesini memnun edici hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.


Vizyon ilkelerimiz;

Doruk Tanıtım, sektöre kazandırdığı değerleri ve kalite standartlarını çağın gereklerine uygun şekilde yenilemeyi, müşteri kitlesini genişletmeyi, hem yurtiçi hem yurtdışındaki satış başarını sürdürmeyi hedefleyerek, marka değerini ve konumunu sürdürebilir kılmayı vizyon değeri olarak benimser.


Misyon ilkelerimiz;

Doruk Tanıtım, insan kaynaklarına yapılan yatırımları önemseyerek, sektörün ihtiyacı olan hizmet kalitesini korumayı ve sürdürmeyi, müşteri taleplerine göre ürün gamını zenginleştirmeyi ve yeniliklere ilk imza atan promosyon markası olarak yola devam etmeyi misyon ilkeleri olarak benimser.